بررسی کتاب American headway در آموزش زبان انگلیسی

یکی از مهمترین نیازهای آموزش زبان انگلیسی، کتاب است. امروزه انواع مختلفی از کتابهای درسی وجود دارد که کیفیت آموزشی آنها با یکدیگر متفاوت می باشد.

در این مطلب می خواهیم یکی از بهترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی یعنی کتاب Headway را بررسی کنیم.

چرا کتاب های Headway

Headway یکی از بهترین کتاب هاست. این کتاب واقعا عالی است. چون برای زبان آموز خیلی آسان و کاربردی می باشد. و همچنین این کتاب با موضوعاتی که دارد می تواند در زبان آموز هنگام مکالمه اعتماد به نفس ایجاد کند. و همچنین تمام موضوعات جالب و روزمره ایی که زبان آموزان با آن در طول روز با آن سروکار دارند را هم پوشش می دهد.

هر تاپیکی که در هر فصل وجود دارد زبان آموز را در هر چهار مهارت با توجه به تمرین هایی که وجود دارد آزمایش می کند، تمرین ها و فعالیت ها خسته کننده نیستند و اتفاقا برای حفظ علاقه زبان آموز طراحی شده اند.

بهترین سری این کتاب، سطح Elementary یا مقدماتی می باشد. سطحی که برای زبان آموزان تازه کار بسیار مفید است تا بتوانند در مکالمه ها تسلط پیدا کنند. و رفته رفته کتاب تمام موضوعات از جمله غذا، لباس و …. را در قالب های مختلف پوشش می دهد.

  کتاب headway شامل مقاطغ

  Beginner, Elementary, Pre-Intermediate- Intermediate- Upper Intermediate, Advanced
می باشد.

موسسه فرهنگی هنری پیام پرسا تنها  ارائه هنده آموزش زبان انگلیسی بر اساس کتاب های Headway در زرین شهر می باشد. دوره های موسسه پیام پرسا به متقاضیان کمک می کند تا دانش زبان انگلیسی خود را به سطح بسیاری خوبی ارتقا دهند.

ویژگیهای دوره های موسسه پیام پرسا

طراحی این دوره به گونه ای است که مرتفع کننده نیازهای زبانی فراگیران در زندگی روزمره شان می باشد. همچنین راه حل های مناسبی را برای مواجه با چالش های روبروی مدرسین و فراگیران در عرصه یادگیری زبان در اختیار می دهد. این کتاب بسته آموزشی کامل، موثر و منبع خوبی برای یادگیری است

موسسه فرهنگی و هنری پیام پرسا برگزار کننده دوره های تخصصی مکالمه زبان انگلیسی (تافل، آیلتس، تولیمو، GRE و …) و دوره های تخصصی مدیریت، جهانگردی و ترجمه

 

 

نوشته قبلی
نوشته بعدی