مدرک تفل برای تدریس زبان انگلیسی

امروزه دانستن زبان انگلیسی لزوما به معنای توانایی تدریس این رشته نیست. بسیاری از افرادی که می‌توانند انگلیسی صحبت کنند، صلاحیت تدریس در این رشته را ندارند. بنابراین اگر می‌خواهید اقدام به تدریس زبان انگلیسی در کشوری دیگر و در سطح بین‌المللی داشته باشید بهتر است دوره‌های تدریس زبان انگلیسی معتبری چون تِفل را بگذرانید و با دریافت بهترین مدرک تفل به کار در نقاط مختلف دنیا مشغول شوید. در ادامه در این‌باره توضیحات بیشتری ارائه شده است.

شیوه دریافت بهترین مدرک تفل

دریافت مدرک تفل به دو شیوه حضوری و آنلاین امکان‌پذیر است. هر یک از این روش‌ها مزایای خاص خود را دارد. برای مثال، با حضور در دوره‌های آنلاین، ساعات و شیوه تدریس از انعطاف بیشتری برخوردار است و می‌توانید راحت‌تر برنامه خود را برای یادگیری اصول فنی و مهارت‌های تدریس تنظیم کنید در حالی که با شرکت در کلاس‌های حضوری نیز امکان گسترش شبکه ارتباطات کاری و تجربه تعامل واقعی را خواهید داشت.

هر یک مزایایی دارند که بسته به شرایط شما می‌توانند مفید باشند. برای برخی از افرادی که هیچ‌گونه سابقه تدریس انگلیسی ندارند در برخی از این دوره‌ها، تدریس و کارآموزی محدود در نظر گرفته می‌شود. دوره‌های آنلاین مناسب افرادی است که زبان را به خوبی می‌دانند و صرفا به دنبال دوره کردن روش‌های جدید و تکمیل آموزه‌های خود هستند.

دوره‌های معروف تفل

سالانه بیش از ۵ هزار نفر از ۸۰ کشور مختلف جهان اقدام به شرکت در دوره‌های آموزشی آکادمی بین‌المللی تفل می‌کنند. دریافت مدرک از این دوره می‌تواند به دریافت بهترین مدرک تفل بینجامد. دوره آنلاین تفل دانشگاه تورنتو نیز بسیار باکیفیت است و ازسوی اساتید این دانشگاه بسیار معتبر طراحی شده است. برای دریافت بهترین مدرک تفل می‌توانید به دوره‌های آنلاین این مرکز آموزشی نیز مراجعه کنید. دوره آنلاین یونی-پرپ (UNI-Prep) هم یکی از بهترین دوره‌ها برای دریافت بهترین مدرک تفل است و امکان مهاجرت و یافتن شغل را برای کارآموزان فراهم می‌کند.

دوره‌های حضوری دریافت مدرک

دوره‌های حضوری دریافت مدرک تفل نیز بسیار مفید است. حضور فیزیکی و تعامل از نزدیک با افراد دیگر می‌تواند افزایش کیفیت یادگیری و آموزش شما را در پی داشته باشد. پس از پایان دریافت بهترین مدرک تفل برای تدریس، امکان کاربه عنوان دستیار آموزشی مدرس دوره تفل میسرخواهد بود.

دوره آموزشی ITTT تفل در ژاپن، دوره بسیار با کیفیت و مشهوری است که حضور در آن، آینده شغلی‌ شما را با درآمد خوب تضمین خواهد کرد. دوره آموزشی I TO I در ویتنام نیز دوره خوبی است و پس از اتمام دوره به شخص، امکان کارآموزی می‌دهد. دوره آموزشی INTESOL در نیکاراگوئه نیز از دوره‌های خوبی برخوردار است و فرصت‌های شغلی مناسبی را برای شما فراهم می‌کند.

انواع مدرک تفل و اعتبار آن

برای شرکت در دوره‌های آموزشی تفل و دریافت مدرک آن باید دقت به خرج دهید. در واقع بهتر است در مراکز و دانشگاه‌هایی شرکت کنید که از اعتبار لازم برخوردار هستند و در سراسر دنیا مدرک‌ آن‌ها پذیرفته‌شدنی است. پرسش دیگری که همیشه در زمینه زبان و تدریس آن وجود دارد، تفاوت میان تفل و سلتا و… است. در واقع، تمام این مدارک مشابه هستند اما اختلافاتی در شیوه ارائه آنها وجود دارد. دوره‌های آموزش تفل مدت‌ زمان‌های متفاوتی دارد. برخی از این دوره‌ها زودتر به اتمام می‌رسند و برخی دیگر همراه با کارآموزی و… هستند. در هر حال باید دقت کنید که تعداد ساعات استاندارد این دوره را بگذرانید. معمولا ۱۲۰ ساعت آموزش برای دریافت مدرک تفل معتبر لازم است. به طور کلی این دوره‌ها از ۴ هفته تا ۶ ماه طول می‌کشند.

هزینه دریافت مدرک تفل

همان‌طور که عنوان شد، دوره‌های آموزشی تفل به شکل آنلاین و حضوری و در ساعات یا شکل‌های متنوعی ارائه می‌شوند. بنابراین هزینه‌های دریافتی برای اعطای مدرک تفل متفاوت است. اما هر فرد برای گذراندن دوره‌های تفل باید هزینه ۱۰۰۰ تا ۲۵۰۰ دلاری را بپردازد. شرکت در دوره‌های آنلاین نیز کم‌هزینه‌تر از دوره‌های حضوری است. دوره‌های آنلاین معمولا هزینه‌ای معادل ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ دلار از شما دریافت می‌کنند. دقت داشته باشید که به دلیل گستردگی این دوره ها، امکان سوء استفاده نیز وجود دارد و وبسایت‌های بسیاری در قالب تدریس این دوره‌ها درصدد اخاذی از شما هستند. پس برای استفاده از دوره‌های آنلاین به هر مرکز و سایتی اعتماد نکنید و در ابتدا با تحقیق و بررسی از صحت آموزش در آن اطمینان حاصل کنید.

مزایای دریافت مدرک تفل

با دریافت مدرک تفل، گام بزرگی در مدیریت و رشد هرچه بهتر زندگی حرفه‌ای و اشتغال خود برمی‌دارید. بسیاری از کشورهای اروپایی، آمریکایی و آسیایی به دنبال مدرسان انگلیسی هستند و در نتیجه می‌توانید به نقاط مختلف دنیا سفر کنید. فرقی نمی‌کند که در دوره‌ای آنلاین یا حضوری شرکت می‌کنید، در هر حال این مدرک به آینده شغلی شما کمک می‌کند.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و شرکت در دوره های آمادگی برای دوره تفل با ما در تماس باشید.

 

نوشته قبلی
نوشته بعدی