موسسه فرهنگی هنری پیام پرسا

logo

مکالمات جهانگردی دوره های مکالمه زبان انگلیسی

دوره های آموزش مکالمات جهانگردی پیام پرسا دوره ای است که برای دو دسته از زبان آموزان برگزار می شود و می تواند بسیار مفید باشد:
دسته اول زبان آموزانی هستند که وابسته به شرایط شغلی و یا اجتماعی خود نیاز به سفر های زیاد و متفاوت در کشور های گوناگون دارند.
دسته دومی که در دوره های آموزش مکالمات جهانگردی می توانند بهره زیادی را ببرند کسانی هستند که شغلشان به توریست و گردشگری مربوط می شود و به عنوان تور لیدر و یا … مشغول به کار هستند.

در دوره های آموزش مکالمات جهانگردی که در سه ترم برگزار می شود هدف پاسخ به نیازهای این گروه از افراد است. در این دوره ها برای بدست آوردن موارد زیر برنامه ریزی شده است:
بالا بردن سطح زبان انگلیسی عمومی زبان آموزان
یادگیری لغات مرتبط با توریست و گردشگری
کسب اعتماد به نفس لازم برای استفاده از زبان انگلیسی در محیط های حرفه ای و صنعت گردشگری
تمرین بر روی موقعیت های مربوط به حوزه گردشگری
بهبود مکالمات جهانگری زبان آموزان در مدت زمانی کوتاه

در این دوره ها منابع آموزشی موسسه پیام پرسا ارائه می شود و هر چهار مهارت زبان آموزان ارتقا پیدا می کند. موضاعات متنوعی در این دوره پوشش داده می شود ( از ارتباط با مردم مختلف و آشنایی با فرهنگ های متفاوت تا بیمه های گردشگری و تاثیرات گردشگری کشور ها بر یکدیگر در این دنیا) تا زبان آموزان نکته نامفهومی در این حوزه نداشته باشند. این دوره ها به صورت آنلاین نیز قابلیت برگزاری دارند وکسانی که نمی توانند در دوره های حضوری شرکت کنند می توانند در دوره های آنلاین و غیر حضوری آموزش مکالمات جهانگردی موسسه پیام پرسا (Skype) شرکت کنند. برای کسب اطاعات بیشتر با شماره های پیام پرسا تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهرهمند شوید.
مناسب برای:
کارمندان
دانشجویان
مدیران ارشد سازمان ها و شرکت ها
دبیران زبان انگلیسی
اساتید دانشگاهی
1.محاوره روزمره ی جهانگردی
2.مکاتبات جهانگردی
3.خواندن و درک مطالب بروشورها
4.آشنایی با صنعت توریسم
5.همکاری با آژانس ها و دفاتر مسافرتی
6.امکان اشتغال در حوزه های سیاحتی و جهانگردی پس از کسب سایر مهارت های لازم

دوره های تخصصی مکالمه زبان انگلیسی

دوره های تدریس انگلیسی به صورت عمومی، نیم فشرده و تمام فشرده، یک نوآوری کارآمد و در دسترس برای تمامی علاقه مندان به یادگیری زبان انگلیسی محسوب می شوند. با ثبت نام در این دوره ها، همه ی علاقه مندان به یادگیری زبان انگلیسی در هر سطح زبانی و با هر میزان آمادگی اقتصادی، می توانند مطالعات انگلیسی خود را شروع کنند و ادامه دهند. هر زبان آموز می تواند با توجه به روحیات، نوع نیاز، زمان و میزان توانایی مالی خود، در دوره های عمومی، نیم فشرده و تمام فشرده پیام پرسا ثبت نام کند و ضمن بهره مندی از محیط آموزشی آرام و همراهی سامانه ی رسمی آموزش انگلیسی پیام پرسا، از مدرسان انگلیسی بی نظیر نیز کمال استفاده را بکند. با عضویت در دوره های حضوری آموزش انگلیسی پیام پرسا، بنا به نوع نیازتان، می توانید در دوره های: مکالمه Speaking، مهارت نوشتاریWriting ، مهارت شنیداری Listening، مهارت خواندن Reading، تقویت واژگان Vocabulary، افزایش سطح عمومی دانش انگلیسی General English، آیلتس IELTS، تافل TOEFL، و همچنین FCE، CAE، CPE، BEC شرکت کنید.
طرح بی نهایت یادگیری پیام پرسا
این دوره برای شما مناسب است اگر:
به یادگیری انگلیسی علاقه دارید/ زمان و یا انگیزه ی کافی برای مطالعه ی انگلیسی ندارید/ کیفیت آموزشی برای تان مهم است/ استفاده ی موازی از کلاس های حضوری آموزش انگلیسی و سامانه های آنلاین را مفید می دانید/ کیفیت آموزشی مدرس انگلیسی برای تان اهمیت دارد/ محیط کلاسی آرام و جذاب را دوست دارید/ مطالعه ی انگلیسی از طریق یک موسسه ی رسمی با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد را مهم می دانید/ به گرفتن مدرک معتبر پایان دوره پس از هر دوره ی آموزش انگلیسی اهمیت می دهید/ دوست دارید انگلیسی را به صورت پیوسته و با بازدهی بالا ادامه دهید/ انعطاف پذیری ساعات و شرایط دوره ی آموزشی برای تان اهمیت دارد
محل تشکیل کلاس ها در محل موسسه ی پیام پرسا خواهد بود. در صورتی که تمایل به دریافت خدمات آموزش انگلیسی پیام پرسا در سازمان و محل شرکت خود را دارید، تنها کافیست که تقاضای خود را به موسسه اعلام فرمایید تا نسبت به تشکل کلاس های آموزش انگلیسی در سازمان و محل شرکت خود اقدام شود. لازم به ذکر است که همه ی زبان آموزانی که علاقه به تشکیل کلاس ها ی آموزش انگلیسی در سازمان و محل شرکت خود دارند، پس از پایان هر دوره ی آموزشی نیز می توانند از موسسه ی پیام پرسا گواهی نامه موفقت دریافت کنند. در ضمن، تمامی این کلاس ها نیز می توانند به صورت عمومی، نیم فشرده و تمام فشرده برگزار شوند.